premium aesthetic
Sobota 15.12.2019 - Ivica zajtra Albína
onetec

twotec®

Made in Germany - nemecká účinnosť!

Spoločnosť Premium Aesthetic vyrába prístroje, ktoré dokonale spĺňajú požiadavky a výzvy dnešných kozmetických salónov a ich zákazníkov. Náš prístroj Twotec predstavuje inovačnú technológiu, kde aj najmenší detail predstavuje rozdiel.

Bežné kozmetické prostriedky nie sú dosť účinné na to, aby efektívne ošetrili problémové oblasti. Prirodzená ochranná bariéra pokožky nedovoľuje účinným látkam v plnej miere preniknúť tam, kde majú pôsobiť – pod povrch pleti! Vďaka prístroju je to minulosť!

twotec® je novo vyvinutý vysoko efektívny systém ošetrenia, ktorý prekoná vaše očakávania. Podarilo sa nám spojiť a súčasne využívať dve technológie, ktoré sa navzájom podporujú vo svojich účinkoch, v jednej hlavici a počas jedného ošetrenia.

Ultrazvuk pracuje na rôznych frekvenciách, a je teda schopný „pretlačiť“ aj väčšie molekuly aktívnych látok hlbšie do pokožky a vo väčších koncentráciách než pri bežnom nanášaní na pleť. Okrem toho sa pri ošetrení používajú súčasne dve sondy. Vďaka tomu je ošetrenie účinnejšie a šetrí sa čas.

Druhá technológia je elektrostimulácia, ktorá využíva napäťové prúdy aplikované z medicínskej oblasti. To poskytuje užívateľovi v porovnaní s tradičnými typmi prúdu oveľa širšiu škálu aplikácií. Tento typ prúdu môže byť použitý na tvári aj v citlivej oblasti plomby alebo kovového implantátu bez nepríjemných vedľajších účinkov, ako je napríklad kovová chuť alebo podráždenie pokožky.

Kombinácia ultrazvuku a elektrostimulácie v sebe spája výhody elektroporácie, sonoforézy, mezoporácie, a mikrodermabrázie v jednom zariadení.

Výsledok:
Extrémne účinné a šetrné ošetrenie s ihneď viditeľnými účinkami!

twotec schéma

Ultradermabrázia

Obnova pleti pomocou ultrazvukovej mikrodermabrázie

Naša novo vyvinutá hlavica, v kombinácii so špeciálnymi ultrazvukovými frekvenciami prístroja Twotec, veľmi jemne odstraňuje vrchné vrstvy pokožky pre sviežejšiu a mladistvejší pleť. Okrem iného, zmenšuje póry, čo je veľmi prospešné pre aknóznu pleť. Metóda môže byť použitá pri akomkoľvek kozmetickom ošetrení - omladenie pleti, hyperkeratóza, zjazvenie, slnkom poškodené kožu, celkové zlepšenie pleti...

Ultradermabrázia je tiež ideálna ako príprava pre nasledujúce ultrazvukové ošetrenie a mnoho iných kozmetických procedúr.

Prečo je Ultradermabrázia účinnejšia ako mikrodermabráziu?

Okrem účinkov, ktoré majú bežné mikrodermabrázie, ultradermabrázia má tú výhodu, že počas ošetrenia sú do hlbších vrstiev pokožky ultrazvukom „vtlačené“ aktívne látky použitých sér, alebo krémov. Elektrostimulácia zároveň podporuje prietok krvi a spevnenie svalstva. Mikrodermabrázia, ultrazvuk, elektroporácia a elektrostimulácia - všetko naraz v jednej liečbe!

Ultradermabrázia zároveň stimuluje tvorbu kolagénu, elastínu a nových kožných bunkiek.

Ultradermabrázia sa používa na:

  • Omladenie pleti
  • Vypnutie pokožky
  • Vyčistenie pleti
  • Redukciu pigmentácie pokožky
  • Zmenšenie pórov pokožky
  • Pravidelné obnovu buniek pokožky

twotec ošetrenie
twotec ošetrenie
twotec ošetrenie
twotec ošetrenie

Príklady ošetrení: pred|po


difúzne začervenanie


nečistá pleť / akné


jazvy


vrásky


vačky pod očami

Made in Germany!

Nový typ koncovky na ultradermabráziu jemne odstraňuje vrchné vrstvy pokožky.

Prvé ošetrenie pri ktorom sú súčasne používané dva snímače. To zosilňuje ošetrenie a šetrí čas.

So špeciálnym programom na vypnutie pokožky možno nastaviť svalovú stimuláciu.